Dzielnicowi z wizytą w sandomierskiej „budowlance”

Aktualności Inne

O bezpieczeństwie w czasie wakacji, zagrożeniach czyhających na młodych ludzi w Internecie, zjawisku „hejtu” oraz odpowiedzialności karnej nieletnich rozmawiali sandomierscy dzielnicowi w trakcie spotkania z uczniami popularnej „budowlanki” w Sandomierzu.

Zbliżający się wielkimi krokami czas wakacji to okres wypoczynku i relaksu dla dzieci i młodzieży. Jedni spędzą je w domu, inni wyjadą, aby odpocząć w górach czy nad morzem. Jedno jest pewne, aby było bajecznie najpierw musi być bezpiecznie! Dlatego też w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży sandomierscy dzielnicowi wczoraj spotkali się z uczniami z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu. W trakcie spotkania oprócz zasad bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji mundurowi poruszyli, niestety popularne wśród młodzieży w obecnych czasach, zjawisko hejtu w Internecie a także kwestię odpowiedzialności karnej nieletnich.

Spotkanie przebiegło w luźnej i przyjaznej atmosferze, a na koniec dzielnicowi chętnie odpowiadali na zadawane przez uczniów pytania.

opr. MO

źródło: KPP Sandomierz

Content retrieved from: https://sandomierz.policja.gov.pl/tsa/dzialania-policji/aktualnosci/56287,Dzielnicowi-z-wizyta-w-sandomierskiej-budowlance.html.