„Wydrapał” zarzuty

Aktualności Inne

Wielu z nas przynajmniej raz w życiu brało udział w różnego rodzaju grach, loteriach i konkursach. Obietnica wygranej oraz emocje temu towarzyszące determinują człowieka do działania i ryzyka. W tym wszystkim ważna jest też doza szczęścia. Niestety, czasem pokusa bywa silniejsza, a chęć gry z przyjemności staje się nałogiem, którego konsekwencje bywają dotkliwe i nieprzyjemne.

Wczoraj funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dwikozach otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży zdrapek loteryjnych z miejscowego sklepu. Według zgłoszenia, sprawca zajmował się wspomnianym procederem już od jakiegoś czasu, kradzieże dokonywane były od marca 2021r. Dzięki przekazanym informacjom miejscowi policjanci szybko dotarli i zatrzymali loteryjnego rabusia, którym okazał się 61-letni mieszkaniec gm. Zawichost. W toku prowadzonych czynności okazało się, że łupem mężczyzny padły zdrapki na łączną kwotę ponad 6500 zł. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu, za który grozi kara do 5 pozbawienia wolności.

opr. MO

źródło: KPP Sandomierz

Content retrieved from: https://sandomierz.policja.gov.pl/tsa/dzialania-policji/aktualnosci/56318,Wydrapal-zarzuty.html.