Skradzione w Szwajcarii odzyskane w Polsce

Aktualności Inne

Wspólne działania sandomierskich policjantów Wydziału Kryminalnego z funkcjonariuszami Biura Międzynarodowej Współpracy Policji doprowadziły do zabezpieczenia dwóch skradzionych samochodów dostawczych. Auta o łącznej wartości 130000 złotych wypożyczone zostały w Szwajcarii i ślad po nich zaginął. Pojazdy już zostały zwrócone prawowitym właścicielom.

Na przełomie stycznia i lutego br. sandomierscy kryminalni wraz z policjantami z Biura Międzynarodowej Współpracy Policji prowadzili wspólne działania, które zaowocowały zabezpieczeniem dwóch  skradzionych pojazdów dostawczych. Samochody zostały wypożyczone na terenie Szwajcarii i ślad po nich zaginął. W toku prowadzonych działań kryminalni ustalili, że jeden z poszukiwanych pojazdów marki Iveco znajduje się na terenie powiatu sandomierskiego. Na parkingu, gdzie prowadzone były czynności, uwagę mundurowych zwrócił drugi zaparkowany nieopodal samochód dostawczy. Po dokładnym sprawdzeniu auta wyszło na jaw, że również widnieje w systemie policyjnym jako pojazd utracony. Dostawcze Iveco i Volkswagen o łącznej wartości 130000 złotych zostały zabezpieczone, a w ostatnim czasie doszło do ich zwrotu prawowitym właścicielom. Dalsze postępowanie w sprawie kradzieży prowadzi szwajcarska policja.

Opr. AO

Źródło: KPP w Sandomierzu

 

skradzione samochody

 

skradzione samochody
  • skradzione samochody

Content retrieved from: https://sandomierz.policja.gov.pl/tsa/dzialania-policji/aktualnosci/55310,Skradzione-w-Szwajcarii-odzyskane-w-Polsce.html.