Spotkanie z dziećmi z Ukrainy

Aktualności Inne

W minioną sobotę i poniedziałek sandomierscy policjanci spotkali się z dziećmi z Ukrainy przebywającymi na terenie gminy Dwikozy i Zawichost. W tych trudnych dla uchodźców chwilach policjanci dbają o ich bezpieczeństwo, a także aby ich pobyt w Polsce był chwilą spokoju i wytchnienia.

W minioną sobotę sandomierscy policjanci odwiedzili dzieci, które wspólnie z najbliższymi zostały zakwaterowane w gminie Dwikozy. Po krótkiej rozmowie o bezpieczeństwie dzieci wraz z opiekunami oraz policjantami poszli na spacer. Najmłodsi spotkali się z miejscowymi harcerzami, którzy podczas wspólnych zabaw pomagali się im zaaklimatyzować. Wczoraj dzieci, które przebywają w gminie Zawichost pojechały na wycieczkę do pobliskiej szkoły. Najmłodsi zwiedzili przedszkole, gdzie wspólnie z przedszkolakami mogły się pobawić. Ci starsi mieli okazję poznać nauczycieli. Podczas spotkań policjanci rozdali dzieciom opaski odblaskowe. Na twarzach wszystkich uczestników gościł uśmiech.

Opr. AO

Źródło: KPP w Sandomierzu

 

spotkanie policjantów z dziećmi z Ukrainy

 

spotkanie policjantów z dziećmi z Ukrainy
spotkanie policjantów z dziećmi z Ukrainy
spotkanie policjantów z dziećmi z Ukrainy
  • spotkanie policjantów z dziećmi z Ukrainy

Content retrieved from: https://sandomierz.policja.gov.pl/tsa/dzialania-policji/aktualnosci/55344,Spotkanie-z-dziecmi-z-Ukrainy.html.