Dzień Dziecka z policjantami

Aktualności Inne

Organizowane z okazji Dnia Dziecka pikniki rodzinne to doskonała okazja, aby w miły, przyjemny i aktywny sposób spędzić czas. Jeśli dołożymy do tego wszystkiego odrobinę lekcji o bezpieczeństwie mamy idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Dzisiaj na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Samborcu odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na wszystkich dzieci czekały liczne atrakcje, konkursy, gry i zabawy. Aktywny udział w przedsięwzięciu wzięli także dzielnicowi z Komisariatu Policji w Koprzywnicy oraz funkcjonariusze z Wydziały Ruchu Drogowego, którzy opowiadali o służbie w Policji oraz prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu naszej formacji, który wykorzystywany jest w codziennej służbie. Całości dopełniała gra z kołem fortuny, które poprzez zabawę  w doskonały sposób uczy i przypomina naszym milusińskim m.in. o zasadach bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji, bezpiecznego korzystania z Internetu czy bezpiecznego poruszania się po drodze.

opr. MO

źródło: KPP Sandomierz

Content retrieved from: https://sandomierz.policja.gov.pl/tsa/dzialania-policji/aktualnosci/56567,Dzien-Dziecka-z-policjantami.html.