Niezawodne przeczucie kryminalnych

Aktualności Inne

Na co dzień nie zobaczymy ich w mundurze patrolujących ulice miasta czy kierujących ruchem na skrzyżowaniu. Jednak często towarzyszą nam jak cień, realizując różnego rodzaju czynności i zabezpieczenia. Mowa o policjantach pionu kryminalnego, którzy wczoraj ujawnili i zabezpieczyli 20 gramów białej substancji, zidentyfikowanej jako amfetamina oraz zatrzymali osoby podejrzane o ich posiadanie.

Wczoraj po południu sandomierscy policjanci z Wydziału Kryminalnego złożyli niezapowiedzianą wizytę w jednym z mieszkań na terenie miasta. Kryminalni ustalili, że w jego wnętrzu znajdują się zabronione substancję. Policyjne przeczucie ich nie zawiodło, bo już chwilę później w rękach stróżów prawa było 20 gramów białego proszku, który wstępnie zidentyfikowany został jako amfetamina. W sprawie zatrzymano 34 –letnią kobietę oraz 56 –letniego mężczyznę, podejrzewanych o ich posiadanie.

Za tego typu przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. MO

Źródło: KPP w Sandomierzu

Content retrieved from: https://sandomierz.policja.gov.pl/tsa/dzialania-policji/aktualnosci/57112,Niezawodne-przeczucie-kryminalnych.html.