Foliopaki od emGRAF – postaw na bezpieczeństwo i estetykę swoich przesyłek

Aktualności

Jeśli jesteś świadomym dystrybutorem różnego rodzaju produktów, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele wymaga odpowiednie dopracowanie sprzedaży online oraz systemu wysyłek. Praktycznie każdy drobny element wymaga tak skrupulatnego dopracowania, aby nasz klient był „zaopiekowany” na każdym kroku i w każdym celu. To bardzo ważne, jeśli zależy nam zarówno na utrzymywaniu tych stałych, jak i pozyskiwaniu nowych, którzy późnie odwdzięczą się swą lojalnością wobec naszej marki. Jak możemy dokonać tego wybierając foliopaki? Czy to w ogóle możliwe?

Bezpieczeństwo przesyłki, czyli znajdujących się wewnątrz opakowania produktów jest czymś bardzo istotnym. To obowiązek, który spoczywa zarówno na sprzedawcy, jak i po części na firmie kurierskiej. Jak wiadomo, po każdej ze stron mogą pojawić się pewne błędy, dlatego już na etapie pakowania warto zadbać o to, aby te były zminimalizowane do granic możliwości. Foliopaki na pewno są w stanie skutecznie zabezpieczyć produkty, jednak nie tylko samo bezpieczeństwo jest tutaj ważne.

Foliopaki od emGRAF, a estetyka paczki

Każda firma z branży e-commerce musi zdawać sobie sprawę z tego, jak bardzo istotna jest estetyka przesyłki. To detal, który jest bardzo istotny, z punktu widzenia wizerunku naszej marki. Zapewne każdego z nas bardziej cieszy fakt otrzymania estetycznie zapakowanych produktów, niż obecność szarego papieru i taśmy, która dodatkowo została zaklejona bardzo niedbale. Powinniśmy się tego wystrzegać. Mając na względzie, że nasza konkurencja na pewno również będzie się starać, powinniśmy postawić na foliopaki od emGRAF, które pozwolą szybko i wygodnie zapakować przesyłkę, a jednocześnie dbając o jej estetykę. Co bardzo ważne, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby foliopaki nie budowały też naszego wizerunku, posiadając wyjątkowy, personalizowany nadruk w postaci naszego logo, adresu WWW i hasła reklamowego, które przypomina z kim klient ma do czynienia.