Amator drogich zapachów zatrzymany

Aktualności

Pachnący drogimi perfumami i pieniędzmi interes okazał się dla 44-latka z Tarnobrzega przepisem do usłyszenia zarzutów dokonania kradzieży perfum z terenu dwóch drogerii na kwotę blisko 1400 złotych. Podejrzewanemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minionym piątek sandomierscy policjanci otrzymali sygnał o kradzieży perfum, do jakiej doszło
w jednej z drogerii na terenie miasta, a sprawca kradzieży wraz ze swoim łupem w popłochu miał oddalić się z miejsca. Mając tylko informację o wieku i prawdopodobnym ubiorze rabusia do działania przystąpili policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy w krótkim czasie od zgłoszenia zatrzymali 44-latka. Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjanci odzyskali także skradzione perfumy. Dodatkowo okazało się także, że to nie jedyny wysepek mieszkańca Tarnobrzega, gdyż tego samego dnia, kilka godzin wcześniej dokonał podobnego czynu w innej drogerii. Łączna wartość skradzionych perfum wyceniono na kwotę blisko 1400 złotych.

O wymiarze kary dla 44-latka zadecyduje sąd. Za kradzież Kodeks Karny przewiduję karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. MO

Źródło: KPP w Sandomierzu

Content retrieved from: https://sandomierz.policja.gov.pl/tsa/dzialania-policji/aktualnosci/57735,Amator-drogich-zapachow-zatrzymany.html.