Alternatywa dla mieszkania w Krakowie? Sprawdź domy szeregowe

Biznes

Domy szeregowe to coraz częściej wybierana alternatywa dla mieszkania. Ciekawe oferty czekają również na poszukujących nieruchomości w Krakowie.

W przypadku ofert jak domy szeregowe Kraków (https://www.dkdevelopment.pl/domy/) jest jednym z miast, gdzie obecnie powstaje coraz więcej nieruchomości tego rodzaju. Co ciekawego można znaleźć w ofercie deweloperów? Z jakimi kosztami zakupu trzeba się liczyć?

 

Czy warto kupić dom szeregowy?

Domy szeregowe to rodzaj domów jednorodzinnych, które wybudowane są w szeregu. Ustawione są w szeregu i łączą się ze sobą ścianami. Budowa tego rodzaju domów jest związana z niższymi kosztami w porównaniu z budynkami wolnostojącymi.

 

Tego rodzaju domy można znaleźć obecnie w ofercie wielu deweloperów, którzy działają w Krakowie i w okolicznych miejscowościach.

 

Wśród głównych korzyści z zakupu domu szeregowego w Krakowie znajdują się:

  • niższa cena niż mieszkania
  • większa przestrzeń do dyspozycji
  • prywatny ogródek
  • prywatność i niezależność

 

Domy szeregowe w Krakowie – co oferują deweloperzy?

W ofercie deweloperów można znaleźć obecnie wiele domów szeregowych w Krakowie. Są to głównie nieruchomości o metrażu od 80 do 120 m2, z użytkowymi poddaszami. Domy często mają również własne garaże.

 

Wybrani deweloperzy mogą także zaoferować swoim klientom usługę wykończenia domu pod klucz, co ogranicza prace wykończeniowe prowadzone przez kupującego.

 

Nowe domy szeregowe Kraków – oferty deweloperów dostępne są na ich stronach i na portalach ogłoszeniowych.

 

Ile kosztują domy szeregowe w Krakowie?

Gdy chodzi o ceny nieruchomości jak nowe domy szeregowe Kraków prezentuje je na poziomie rozpoczynającym się od około 8 tys. zł za m2, jednak mogą one wynosić nawet ponad 12 tys. zł za m2 zależnie od lokalizacji, metrażu czy technologii budowy.

 

W niższych cenach można zakupić domy szeregowe pod Krakowem, między innymi w lokalizacjach jak Zabierzów, Swoszowice, Wola Justowska. Na klientów zainteresowanych własnym domem czeka tam obecnie wiele nowych inwestycji prowadzonych przez deweloperów. W tym przypadku koszty zaczynają się od około 5 tys. zł za m2 nieruchomości.